Sergej Nikolajevič Lazarev

Sergej Nikolajevič Lazarev [rusky: Серге́й Никола́евич Ла́зарев] (* 4. září 1952; Jejsk, Krasnodarský kraj, Rusko) – je badatel, filosof a spisovatel. Zabývá se především fungováním vesmíru, bioenergetikou, informačním polem, léčitelstvím a vztahem mezi Bohem a člověkem.

Proslul zejména dvanáctidílnou sérií knih „Diagnostika karmy“. Ta byla přeložena do mnoha jazyků. Mimo jiné všechny díly byly přeloženy a vyšly i v českém jazyce. Některé díly byly přeloženy do českého jazyka dokonce několikrát různými překladateli, či různými vydavateli, případně se dočkali reedicí.

Život

V letech 1980–1981 se začal zabývat bioenergoinformatikou.

Od počátku 90. let začal vydávat knihy. Postupně vydal 12 dílů série „Diagnostika karmy“, 7 knih série „Člověk budoucnosti“ a další.

Od roku 1993 začal pořádat přednášky a semináře na toto téma v Moskvě, Petrohradě a dalších ruských městech. V pozdější době pořádá přednášky také v zahraničí (Česká republika, Izrael, Německo, Ukrajina, …).

V roce 1997 vystudoval Herzenovu pedagogickou univerzitu v Petrohradě, specializace „technologie a podnikání“ s kvalifikací „učitel podnikových technologií“.

V letech 1996–1997 prošel 11 měsíců trvajícím rekvalifikačním kursem ve Státní univerzitě v Petrohradě. Získal zde kvalifikaci „praktický psycholog“.

Doporučené odkazy

Logika vědomé a logika podvědomí


Návrat na úvodní stranu astrologicko-zdravotnického slovníčku.